Güvenilir Kripto Para Borsası

Güvenilir Kripto Para Borsası

Bitcoin 2008 yılı sonrasında ilk önce çeşitli birtakım yeraltı alışveriş işlemlerinde kullanıldı. Hatta devamlı olarak adı darkweb ile ilişkilendirildi. İnternetin görünmeyen yüzünde bitcoinin kullanımına dair çeşitli paylaşımların olduğunu gördük. Daha sonrasında anket dolduranlara dair ‘’değersiz’’ olan bitcoinin amiyane tabirle ‘’beleş’’ dağıtılmakta olduğunu görmüştük.

Hatta ilk dönemlerde, o kadar kolay bir şekilde madencilik yapılıyordu ki, bugün kripto para borsası içerisinde yer almakta olan aktif bitcoin miktarı kadar bu soğuk cüzdanlarda değerlerin olduğunu söyleyebiliyoruz. Zamanında madencilik yapıp daha sonrasında yüzüne bakmayan kişiler, bu miktarların borsaya girmemesinden sorumlu olmaktadırlar. Ancak tabii ki şu anda kripto paraların gelmiş olduğu noktaya baktığımızda, bu konuda ne kadar hata yaptıklarını göreceklerdir.

Öyle ki, bugün Türkiye’de bile bu ilgi gün geçtikçe artıyor. Tabii ki ilk defa paralarını yatırmaya hazırlanan kişiler için bitcoin exchange yapmak güvenilir mi değil mi sorusu da akıllarda yer almakta olan soru işaretlerindendir. Acaba paramızı kaptırır mıyız diye düşünenler olacaktır.

Kripto para dünyası biraz daha sert kuralların olduğu yerlerdendir. Ani düşüşler ya da yükselişler görmek, piyasanın en önemli kurallarındandır. Geleneksel yatırım araçlarındaki düşüşlere kıyasla burada bir gün içerisinde %100 artışlar ya da düşüşler dahi görebilirsiniz. Öncelediğimiz şey ilk olarak tabii ki güvenilir borsalara kaydolmak, daha sonrasında teknik analiz ile birlikte yatırım yapmaktır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

En Ucuz Evden Eve Nakliyat Firmaları

En Ucuz Evden Eve Nakliyat Firmaları

Çiçek Hediyesi Seçiminde Buket mi, Saksı mı, Vazo mu?

Çiçek Hediyesi Seçiminde Buket mi, Saksı mı, Vazo mu?

2020’de Altın Almak Mantıklı mı?

2020’de Altın Almak Mantıklı mı?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir