Enkay İnşaat’tan yep yeni bir proje daha; Asel Sitesi

Enkay İnşaat’tan yep yeni bir proje daha; Asel Sitesi

Enkay İnşaat tarafından yapımına Mayıs ayı içerisinde başlanacak olan Asel Sitesi Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe büyük ses getirecek. Karatay İlçesinde inşa edilecek olan Asel Sitesi 2022 yılının ilk aylarında bitirilerek anahtarlar teslime edilecek.

Proje hakkında bilgi veren Enkay İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğan, “asel sitesinde kapalı otopark, yeşil alan, kamelya ve bahçe peyzaj düzenlemesi, Çocuk oyun alanlarına da yer verdik. Standartları yüksek ve kaliteli yaşam anlayışına sa­hip olmak isteyenlere strest­en uzak bir yaşam vaat ediy­oruz. Kalite konfor ve güven aynı çatı altında buluşturduk” ifadelerini yer verdi.

Konya’daki Emlak sektörünü değerlendiren Ali Doğan, “Konya’da İnşaat sektörü ve Konya’da Emlak sektörü son yıllarda canlanmıştır. Arz talep oranlarının doğru orantıda artmasıyla Konya’da İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firma sayısı da proje sayısı da artmaktadır. 2000 yılından beri sektörde edindiğimiz bilgi ve birikimlerimizi Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe faaliyet gösteren firma ve firma temsilcileriyle paylaşarak daha güzel ve daha yaşanabilir bir Konya ve Karatay için elimizden gelenin fazlasıyla yapmayı arzu ediyoruz.

Enkay İnşaat olarak, kalitemizden asla ödün vermeden, satış ve pazarlamadan, imalattan, teslimata kadar, hatta anahtar teslimi sonrasında ise garantiye ve son olarak müşterilerine sağladığımız teknik desteklerle kıymetli müşterilerinden asla kopmayacağız” dedi.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Bitmiş Banyo

Bitmiş Banyo

Bursa’da Kalınacak En Güzel Otel Hangisi?

Bursa’da Kalınacak En Güzel Otel Hangisi?

Büyükçekmece Eşya Depolama

Büyükçekmece Eşya Depolama

Cami Halıları Nasıl Üretilir?

Cami Halıları Nasıl Üretilir?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir