Kiralık Araçlardaki Yakıt Maliyeti Neye Göre Belirlenir?

Kiralık Araçlardaki Yakıt Maliyeti Neye Göre Belirlenir?

Ankara araç kiralama hizmetlerinizi talep edeceğiniz firmalar genel itibariyle aşağıdaki yöntemleri kullanamaya özen göstermektedirler:

Araç deposunun dolu olarak teslim edilmesi

Kiralama esnasında edinmek istediğiniz aracın deposu full olarak sizlere ulaştırılmaktadır. Bu biçimde elde etmiş olduğunuz araçlarınızı, firmanın talebi doğrultusunda, aynı şekilde full olarak teslim etmeniz beklenmektedir. Eğer depodan eksik varsa, tedarikçi olan firmanın ekstra ücret talep edebilme hakkı saklı tutulmaktadır.

Araç deposunun boş teslim edilmesi

Bu durumda, yakıt yükleme işlemleri tamamen size ait olmaktadır. Kullanmak istediğiniz yakıt miktarını araç deposuna yüklüyorsunuz. Araçlarınızın teslimini yaparken de, araç deposu boş olacak şekilde teslim ediyorsunuz. Tedarikçi firma, araç deposunda fazladan yakıt olması durumlarında ödeme yapmayı reddetme hakkında sözleşme içerisinde saklı tutmaktadır.

Araç deposu nasıl teslim edilirse öyle alınır

Ankara havalimanı araç kiralama hizmetlerini aldığınız firma, aracın deposunu belirli bir miktar olacak şekilde sizlere teslim eder. Aracınızın teslimini sizlerden alırken de, deponun aynı seviyede kalmasını talep eder.

Bu noktada tabii ki Ankara Rent A Car firmalarının daha farklı yöntemler de kullandıkları görülmüştür. Ancak bizler, genelleme yaptığımızda, bu seçenekler ile karşılaşmaktayız. Firmaların bu biçimdeki tercihlerini daha yakından incelemek için firma yetkilileri ile iletişime geçebiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey, iletişim numaralarını kullanarak firma ile bağlantıya geçmek olmalıdır. Kurumsal, güvenilir ve yasal olarak hizmet vermekte olan firmalar ile anlaştığınızdan emin olmanızı da tabii ki tavsiye ediyoruz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

IQOS Elektronik Sigara Satışı

IQOS Elektronik Sigara Satışı

Ahşap Yalı Baskı Kaplama İmalatı Metpor

Ahşap Yalı Baskı Kaplama İmalatı Metpor

Mutfak Malzemeleri Satın Al

Mutfak Malzemeleri Satın Al

Cephe Kaplama Uygulamalarında Köşk Yapı Farkı

Cephe Kaplama Uygulamalarında Köşk Yapı Farkı

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir