Yağ Enjeksiyonu İle Meme Büyütme

Yağ Enjeksiyonu İle Meme Büyütme

Kadınlar her daim feminen ve dişi bir görünüm arzulamaktadır. Bu nedenle küçük göğüs boyutuna sahip kişiler bu durumdan oldukça şikayetçidir. Küçük memeye sahip olmak genetik veya diğer çevresel etkenler sonucu gerçekleşebilir. Bu vakalarda kadınlar tarafından meme büyütme operasyonu tercih edilmektedir. Bu operasyon sayesinde meme  boyutunda büyüme ve doğal bir görünüm sağlanmaktadır.

Vücudunuzun ölçülerine uygun ve kas altına yerleştirilen protezler, memede doğal bir görünüm sağlamaktadır. Küçük memeden şikayetçi kadınlar genellikle vücut şeklindeki orantısızlıktan şikayetçidir. Dekolteli elbiseleri taşıyamamak, dekolteli giysiler giyinmekten kaçınmak kadın özgüvenine zarar vermektedir. Meme estetikleri, meme görünümündeki rahatsız görüntüleri gidermek adına önemlidir. Erkeklerde görülen meme dokusunun büyümesi, jinekomasti adı verilen cerrahi operasyon ile giderilmektedir.

Meme büyütme operasyonu meme dokusu içine veya daha altta bulunan kas tabakası içine protez yerleştirilmesi yoluyla gerçekleştirilmektedir. Kadınlar bazen vücuda yabancı bir cisim yerleştirme fikrinden rahatsız olabilmektedir. Böyle durumlarda yağ enjeksiyonu ile meme büyütme mümkündür. Liposuction yoluyla vücudun diğer bölgesinden alınan yağ dokusu, meme içerisine enjekte edilir. Bir diğer sıkça tercih edilen vücut estetiği primer burun estetiği olmaktadır.

Her insan gibi kadınlar da fiziksel görünümlerine önem vermektedir. Dolgun ve vücutla orantılı göğüsler her kadının sahip olmak isteyeceği şeydir. Bazı faktörlere bağlı olarak meme dokusunda küçülmeler, büyüme bozuklukları görülmektedir. Bu durum kadın psikolojisine zarar vermektedir. Meme büyütme ameliyatı, bu durumun giderilmesini sağlar. Vücutla orantılı bir protezin meme içine yerleştirilmesi veya yağ enjekte edilmesiyle gerçekleştirilir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Gömülü Diş Tedavisi

Gömülü Diş Tedavisi

Burun Estetiği Sonrası Şişlikler

Burun Estetiği Sonrası Şişlikler

Sincan Diş Hizmetleri Ve Sağlık Desteği

Sincan Diş Hizmetleri Ve Sağlık Desteği

Dayanıklı Mikro Saç Telleri

Dayanıklı Mikro Saç Telleri

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir