Osgb Nedir? Ne İşe Yarar?

Osgb Nedir? Ne İşe Yarar?

Osgb yani diğer adıyla Ortak Sağlık Ve Güvenlik Birimi, Çalışma bakanlığı tarafından görevlendirilen kuruluşlardır. Bu kuruluşlar iş sağlığı ve güvenliği hizmetini sunmak için görevlendirilmişlerdir. İşverenler; iş yerinde meydana gelebilecek herhangi bir kaza veya hastalıkların önlenmesi için Bakanlık tarafından görevlendirilmiş olan birimlerden yardım alabilirler.

İzmir Osgb’ den yardım aldığınız takdirde kurumunuzda iş güvenliği amacıyla yapmanız gereken bütün her şeyi bizler sağlamış oluyoruz. Örneğin bize başvurduğunuz ve bizden yardım aldığınız takdirde kurumunuzda hekim bulundurma, sağlık görevlisi bulundurma gibi yükümlülükleriniz ortadan kalkar. Bütün sorumluluğu sizin yerinize İzmir iş Güvenliği üstlenmiş olacak ve siz bu gibi durumlardan hiçbir şekilde mesul tutulmayarak işinize-üretiminize devam edeceksiniz. Ayrıca yardım aldığınız takdirde İş sağlığı ve güvenliği kurulunun almış olduğu kararları da firmamız sayesinde kolaylıkla öğrenecek ve güncel kararlardan hemen haberiniz olacaktır.

Bizlerden almış olduğunuz hizmet karşılığında bize ödeyeceğiniz parayı faturalandırabilir ve gider olarak gösterebilirsiniz. Bu da sizin başka bir avantajınız olmuş oluyor. Ayrıca yasalardan doğan bütün haklarınızın takibini firmamız yapar. Ve yine yasalardan doğacak olan bütün sorumluluklar firmamıza ait olacak. Son derece profesyonel bir ekiple siz değerli müşterilerimize hizmet veren firmamız sizlerin işinin daha güvenli ve düzgün bir şekilde ilerlemesi için elinden gelen bütün imkânları seferber etmiş durumdadır. Daha sağlıklı karar verebilmeniz için sizleri bir çay içmeye bekliyoruz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Güvenilir Vize İşlemleri

Güvenilir Vize İşlemleri

EB5 Yatırımcı Vizesi Kapsamı

EB5 Yatırımcı Vizesi Kapsamı

Rusya’da Rusça Kursu Dil Okulu

Rusya’da Rusça Kursu Dil Okulu

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir