Kutu Harf Tabela Modelleri

Kutu Harf Tabela Modelleri

Günümüzde reklam sektörü aldı başını gidiyor. Öyle ki; iş yeri olanlar tabela yaptırarak iş yerinin tanıtım ve reklamını rahatlıkla yapabiliyor. Tabela çeşitleri de oldukça fazla olduğundan istediklerini seçerek yaptırabiliyorlar. kutu harf tabela da onlardan biri olup, çok çeşitli malzemelerden yapılan bu tabela türü lazer ve Router gibi cihazlar ile kesilerek harf şekline getirilen tabelalardır. Bu tabelalar hem zarif hem de oldukça çekici olduklarından özellikle alışveriş merkezleri tarafından tercih edilmektedir.

Tabela çeşitleri olduğu gibi bu tabela türünün de çeşitleri vardır. Pirinç kutu, paslanmaz krom kutu, köpük kutu, Alüminyum kutu, Plexiglas kutu ve Dekota kutu olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır. Kutu harf tabelanın yapımı ise öncelikle tasarımı ile başlamaktadır. Daha sonra kullanılacak olan malzemeler ayarlandıktan sonra lazer veya Router yardımı ile daha önceden belirlenmiş ölçülerde malzemeler kesilir ve kullanılan malzemeye göre boyanır. Ancak, boya seçimi yapılırken hava koşulları dikkate alınmalıdır. Bu yüzden kaliteli boya kullanarak tabelanın paslanması önlenir. Sonrasında ise, hem kurulumu hem de montajı için uzman kişilere ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu tabela çeşidi firmanın ismini en iyi anlatma biçimidir. Firmanın hem renklerini hem de logosunu oldukça iyi ifade ederek dikkat çekmeyi başarır. Özellikle insanların çok daha yoğun olduğu yerlerde firmanın kolayca fark edilmesini sağlar. Kutu harf tabela ile istediğiniz logoyu istediğiniz renklerde yaptırarak firmanızı daha dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Bitmiş Banyo

Bitmiş Banyo

Bursa’da Kalınacak En Güzel Otel Hangisi?

Bursa’da Kalınacak En Güzel Otel Hangisi?

Enkay İnşaat’tan yep yeni bir proje daha; Asel Sitesi

Enkay İnşaat’tan yep yeni bir proje daha; Asel Sitesi

Büyükçekmece Eşya Depolama

Büyükçekmece Eşya Depolama

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir