Kına İçin Bindallı ve Kaftanlar

Kına İçin Bindallı ve Kaftanlar

Kına için hazırlık yapan bayanların tercih edebileceği birbirinden farklı bindallı modelleri özellikle yöresel kıyafet seçeneği olarak günümüzde yaygın kullanıma sahiptir. Farklı renklerin birlikte kullanıldığı uzun elbise üzerine yelek şeklinde hazırlanan bindallı seçenekleri yöresel ve etnik bir çizgide hazırlanarak bu şekilde günümüzün modası olarak kına gecelerinde tercih edilmektedir. Aynı zamanda bindallının yanı sıra kaftan modelleri de kına gecelerinin vazgeçilmez kıyafet seçenekleri arasında yer almaktadır. Şık ve etkileyici görüntüleri sayesinde gelin adaylarının tercih ettiği bu kıyafetler için her sezon farklı renklerde ve modellerde tasarımlar yapılmaktadır.

Nişanlanacak olan gelin adayları için nişanlık kabarık ve etkileyici modeller üzerinden hazırlanan kıyafet seçeneğidir. Bu nedenle nişan Töreni için aranan kıyafet seçenekleri arasında yer almaktadır. Farklı tarzlarda ve modellerde hazırlanan nişanlıkların renk seçimleri ünde beyaz dışında her renk kullanılmaktadır. Özellikle beyaz renklerin kullanılması halinde gelinliğe benzer sonuçlar elde edildiğinden tercih edilmemektedir.

Balık Gelinlik Modelleri

Düğün veya nikah için tercih edilecek olan kıyafet uzun beyaz ve kabarık olması durumunda gelinlik olarak adlandırılmaktadır. Farklı zevklere uygun şekilde tasarlanmış olan modeller özellikle uygulanan detaylar ile şekillendirilerek bu sayede her zevke uygun seçimlerin yapılmasına yardımcı olmaktadır. Her sezon yeni gelinliklerin piyasaya sürülmesinin yanı sıra özellikle balık model seçenekleri gelin adaylarının tercih ettiği ve yoğun ilgi gösterdiği modeller arasında etkileyecek kuyruk bölümleriyle dikkat çekmektedir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Bitmiş Banyo

Bitmiş Banyo

Bursa’da Kalınacak En Güzel Otel Hangisi?

Bursa’da Kalınacak En Güzel Otel Hangisi?

Enkay İnşaat’tan yep yeni bir proje daha; Asel Sitesi

Enkay İnşaat’tan yep yeni bir proje daha; Asel Sitesi

Büyükçekmece Eşya Depolama

Büyükçekmece Eşya Depolama

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir