Bulut Tabanlı Salesforce

Bulut Tabanlı Salesforce

Radian6 uygulamasının 26 farklı dilde dinleyebilme imkanı sağlaması, global bir marka haline gelmek isteyen firmalara rakip ve sektör bilgilerini sağlarken aynı zamanda kültürel ayrılıklar sonucunda ortaya çıkabilecek marka imajlarını da karşılaştırmaktadır. Salesforce kapsamında her ülke için özel olacak etkileyici mecra ve kişi tespiti sağlanmaktadır. Bulut tabanlı olmasının yanı sıra muhteşem bir yazılım üreticisi olan bu web sayfası, firma bilgilerini yönetmek için yararlı olan veri tabanı programlarının satış aşamasına da girişmektedir. Bu yazılım firmasının bir yılda yaklaşık 21 milyar dolara ulaşan piyasada Oracle ile rekabete gireceği de belirtilmektedir.

Müşteri kitlesinin internet ortamı üzerinden erişimlerine göre dünya genelindeki en büyük ve en profesyonel bulut tabanlı yazılım üretici şeklinde tanımlanan yazılım firması, yepyeni servisi olan Database.com uygulamasının tanıtımını da gerçekleştirmiştir. Firmaların pazarlama ve satış faaliyetlerini yönetme olanağı sağlayan yazılıma, diğer salesforce Türkiye ürünleri gibi internetin geçerli olduğu her türlü alandan güvenilir bir şekilde erişmek mümkün hale gelecektir. Firma verilerini depolamayı ve bunun yanı sıra yönetim araçları sunmayı da hedefleri arasında belirtmektedir.

Ayrıca önümüzdeki dönemlerde kullanıma sunulacağı söylenen Database.com web adresi Twitter ve Facebook gibi sosyal ağlarda geçerli olan ya da Android, iPad ve iPhone için ortaya çıkarılmış uygulamalar için de depolama imkanı salesforce crm sayesinde hem kolay hem de pratik bir şekilde sağlanabiliyor.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Kaliteli Beyaz Eşyanın Doğru Adresi

Kaliteli Beyaz Eşyanın Doğru Adresi

En Güzel Elektronik Sigara

En Güzel Elektronik Sigara

Online Mobil Oyun Yapan Firma

Online Mobil Oyun Yapan Firma

Ostim Etiket İmalatı Ve Geniş Kapsamlı Hizmet Fırsatları

Ostim Etiket İmalatı Ve Geniş Kapsamlı Hizmet Fırsatları

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir